
Рюкзак Tucano Lato 17", синій
- Готово до відправки
- Код: ER_BLABK-B
3 290 ₴
2 939 ₴
-11%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак з унікальним дизайном, що підходить як для професіоналів, так і для студентів. Інтегроване місце для зберігання ноутбука підходить для комп'ютерів з екраном до 17 ". Воно також сумісно з MacBook 15 і 17 дюймів. Внутрішня кишеня проти дряпання ідеальний для планшетів і iPad. У передній кишені є панель з відділеннями для зберігання смартфона і iPod, на якій передбачені зручні отвори для навушників. Бічні сітчасті кишені дають можливість швидко знайти парасольку, їстівні припаси або пляшку води. Додаткове ущільнення на панелі задніх і бічних ременів забезпечують додаткову м'якість. А в жарку погоду ексклюзивна система а Air Mesh System на плечових ременях зберігає комфорт і повітропроникність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Бразилія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| У напрямку | міський стиль |
| Гарантійний термін | 24 |
| Гарантія | 24 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Особливості | застібка на блискавці |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 42 x 28.5 x 3.5 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 35 x 48 x 18см |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 2 939 ₴









