
Перемикач Legrand Valena Allure 2-клавішний, автоматичні клеми Антрацит
- Готово до відправки
- Код: ER_752918
684 ₴
646 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: кнопковий вимикач; Вид монтажу: прихований; Матеріал: пластмаса;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.08 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | прихований |
| Гарантія | 24 місяці |
| Серія | Valena ALLURE |
| Тип | Кнопковий вимикач |
- Ціна: 646 ₴
