
Коробка для накладного монтажу Legrand Valena LIFE 1-пост слонова кістка
- Немає в наявності
- Код: ER_754201
936 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: коробка монтажна; Вид монтажу: накладной;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.05 г |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Накладний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина рамки, мм | 89x89x44,8 |
| Додатково | постачається з кріпильними гвинтами |
| Серія | Valena Life |
| Тип | коробка монтажна/одномісна |
- Ціна: 936 ₴
