
Legrand подвійна RJ45 Кат.5е UTP Білий, Valena LIFE
- Готово до відправки
- Код: ER_753441
933 ₴
881 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: розетка; Вид монтажу: прихований; Матеріал: пластмаса;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Тип | Телефонна розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,10 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Пластмаса |
| Серія | Valena Life |
| Стан | Нове |
- Ціна: 881 ₴
