
Legrand Celiane коробка для накладного монтажу 1 пост білий
- Готово до відправки
- Код: ER_80241
1 020 ₴
964 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: коробка монтажна; Вид монтажу: накладной;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.08 г |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Особливість | два встановлюваних рівні глибини коробки |
| Серія | Celiane |
| Тип | коробка монтажна/одномісна |
- Ціна: 964 ₴
