
Legrand Коробка накладного монтажу Valena Life 1 п., алюміній
- Немає в наявності
- Код: ER_754211
1 170 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: коробка монтажна; Вид монтажу: накладной; Матеріал: пластмаса; Клас захисту IP: IP20;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.05 г |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Серія | Valena Life |
| Тип | коробка монтажна |
- Ціна: 1 170 ₴
