![Legrand Рамка Valena Life [5 постів, алюміній], фото 1](https://images.prom.ua/6801502738_legrand-ramka-valena.jpg)
Legrand Рамка Valena Life [5 постів, алюміній]
- Готово до відправки
- Код: ER_754135
1 700 ₴
1 599 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: рамка; Вид монтажу: прихований;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.05 г |
| Кількість каналів | 5 |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | прихований |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина рамки, мм | 370 x 86 |
| Серія | Valena Life |
| Тип | Рамка |
- Ціна: 1 599 ₴
