
Legrand 077612
- Готово до відправки
- Код: ER_77612
980 ₴
829 ₴
-15%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: розетка; Вид монтажу: прихований; Матеріал: пластмаса;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.1 г |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | Гвинтові затискачі |
| Серія | Мозаїк |
| Тип | розетка |
- Ціна: 829 ₴
