
Legrand подвійна RJ45 Кат.6 UTP Антрацит
- Немає в наявності
- Код: ER_753953
1 896 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: розетка; Вид монтажу: прихований; Матеріал: пластмаса;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Тип | Телефонна розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Колір | Антрацит |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,07 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Пластмаса |
| Серія | Valena ALLURE |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 896 ₴
