![Legrand Рамка Valena Allure [5 пості, алюміній], фото 1](https://images.prom.ua/6801502744_legrand-ramka-valena.jpg)
Legrand Рамка Valena Allure [5 пості, алюміній]
- Готово до відправки
- Код: ER_754395
2 260 ₴
2 129 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: рамка; Вид монтажу: внутрішній;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.11 г |
| Кількість каналів | 5 |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | внутрішній |
| Гарантія | 24 місяці |
| Серія | Valena ALLURE |
| Тип | Рамка |
| Встановлення | горизонтальна/вертикальна |
- Ціна: 2 129 ₴
