
Legrand Celiane коробка для накладного монтажу 2 поста білий
- Готово до відправки
- Код: ER_80242
2 650 ₴
2 499 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: коробка монтажна; Вид монтажу: накладной;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.16 г |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Накладний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість каналів | 0 |
| Особливість | два встановлюваних рівні глибини коробки |
| Серія | Celiane |
| Тип | коробка монтажна |
| Встановлення | горизонтальна/вертикальна |
- Ціна: 2 499 ₴
