
Лицьова панель Legrand Mosaic, для конектора 2хRJ45 Keystone, білий
- Немає в наявності
- Код: ER_078610
735 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка RJ 45
FTP
1 модуль
Колір: білий
Загальні характеристики:
Кабельна система Legrand LCS?
Категорія 5е
Механізми Програми Mosaic
Розетки RJ 45
Розетки з конектором LCS? швидкого монтажу
Підтримують одножильні та багатожильні провідники калібру 22-26 AWG
Кольорове кодування 568 A/B і цифрове маркування контактів
Введення кабелю збоку для зручності встановлення на будь-які монтажні пости
Відповідають стандартам ISO 11801 изд. 2.0, EN 50173-1 і EIA/TIA 568
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.05 г |
| Кількість каналів | 2 |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | зовнішній |
| Гарантія | 24 місяці |
| Серія | Мозаїк |
| Сумісність | розетка RJ 45 |
| Тип | Лицьова панель |
- Ціна: 735 ₴
