
Тримач ETI, HVL EK 00 1p 160A M8
- Готово до відправки
- Код: ER_1701410
846 ₴
801 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роз'єднувачі HVL EK - це низьковольтні пристрої, які дозволяють безпечно комутувати електричні кола під навантаженням вручну. Особливості - роз'єднувачі типу HVL EK 000 застосовуються для установки запобіжників габариту 000, роз'єднувачі типу HVL EK 00 - для запобіжників габаритів 00 і 000. Монтаж - роз'єднувачі запобіжників HVL EK 000/00 встановлюються як на монтажну панель, так і на шину ТН 35 або 60 мм шинну систему.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 0.25 кг |
| Номінальний струм | 160 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Номінальна робоча напруга | 0.23 V |
| Особливості | 1 полюс |
| Стан | Нове |
| Тип | Роз'єднувач/запобіжників |
- Ціна: 801 ₴
