![Legrand Рамка Valena Classic [4 поста, алюміній], фото 1](https://images.prom.ua/6801503287_legrand-ramka-valena.jpg)
Legrand Рамка Valena Classic [4 поста, алюміній]
- Немає в наявності
- Код: ER_770154
1 095 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рамка установча колекції «Legrand Valena», підходить до всіх механізмів цієї серії. Ступінь захисту: IP 20. Монтаж: внутрішній.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.08 г |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Серія | Valena Classic |
| Тип | Рамка |
| Встановлення | Горизонтальна |
- Ціна: 1 095 ₴
