
Світлорегулятор Valena ALLURE із захистом Білий
- Немає в наявності
- Код: ER_752760
3 231 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: світлорегулятор; Вид монтажу: внутрішній; Матеріал: пластмаса, метал; Клас захисту IP: IP20;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.15 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | внутрішній |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | З вбудованим захистом від перевантажень і короткого замикання |
| Серія | Valena ALLURE |
| Тип | світлорегулятор |
- Ціна: 3 231 ₴
