
Патч-панель DIGITUS САТ 6 STP, настільна, 8 портів, зібрана
- Готово до відправки
- Код: ER_DN-91608SD
1 100 ₴
999 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільні патч-панелі від DIGITUS® є ідеальним рішенням для додатків SoHo (Smart Office Home Office). Повністю екрановані розетки RJ45 забезпечують оптимальну стабільність для ваших кабелів із найкращою продуктивністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 50 мм |
| Категорія | 6 |
| Кількість портів | 8 шт. |
| Матеріал корпусу | Листова сталь |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 180 |
| Гарантія | 180 місяців |
| Сфера застосування | до 250 МГц /1GBase-T |
| Робоча висота (U) | 50 мм |
- Ціна: 999 ₴
