
Патч-панель DIGITUS САТ 5e UTP, 19", 1U, 24 порти, зібрана
- Готово до відправки
- Код: ER_DN-91524U
1 500 ₴
1 369 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неекранована патч-панель CAT 5e від DIGITUS® доступна у 16- або 24-портовій (1 висотний блок) або 48-портовій (2 висотні) версії. Корпус виготовлено з оцинкованої холоднокатаної сталі товщиною 1,5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 80 мм |
| Категорія | 5e |
| Кількість портів | 24 шт. |
| Матеріал корпусу | Листова сталь |
| Робоча висота (U) | 1U |
| Стан | Новий |
| Тип | UTP |
| Форм-фактор | 19" |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 180 |
| Гарантія | 180 місяців |
- Ціна: 1 369 ₴
