
Патч-панель DIGITUS CАТ 6 STP, 19", 0.5U, 24 порти, зібрана, сіра
- Немає в наявності
- Код: ER_DN-91624S-SL-SH-G
4 140 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виготовлено відповідно до Link Performance Class E, до 250 МГц, EN 50173 та ISO/IEC 11801. Дуже компактна (тільки 0.5U) – з пилозапобіжними ковпачками – відмінні працездатність та якість зв'язку для мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 40 мм |
| Категорія | 6 |
| Кількість портів | 24 шт. |
| Робоча висота (U) | 0.5 U |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | 19" |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Сфера застосування | до 250 МГц |
- Ціна: 4 140 ₴

