
Патч-панель DIGITUS CАТ 6А STP, 19", 1U, 24 порти, зібрана
- В наявності
- Код: ER_DN-91624S-EA
4 390 ₴
3 879 ₴
-12%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: Модульна патч-панель; Сфера застосування: до 500 МГц; Матеріал корпусу: сталь, EN1.4301, UNS S30400, AISI 304 і LMSAD110, SECC; Порти: 24 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 70 мм |
| Категорія | 6a |
| Кількість портів | 24 шт. |
| Матеріал корпусу | Листова сталь |
| Робоча висота (U) | 1U |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | 19" |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 180 |
| Гарантія | 180 місяців |
| Сфера застосування | до 500 МГц |
- Ціна: 3 879 ₴
