
2E Інвертор сонячний автономний XM ULTRA 8000VA/8000W, 48V, 2 MPPT, 2xTerminal in/out
- Готово до відправки
- Код: ER_2E-XM-ULTRA-8K48DIO
50 780 ₴
49 109 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор 2E XM ULTRA – якісне рішення для тих, хто шукає надійний, потужний та ефективний інвертор для автономних сонячних систем. Позбудьтеся залежності від традиційних джерел енергії із цим інноваційним пристроєм, який поєднує передові технології та простоту щодо використання!
- Потужність 8 кВА/8 кВт
- Автономний інвертор із вбудованим мережевим і сонячним МРРТ
- Батарея зовнішня 48 В постійного струму
- Вхід: подвійний 170–280 В змінного струму, ~50/60 Гц, Hardwired
- Вихід: 230 В змінного струму, ~50/60 Гц, чиста синусоїда, Hardwired (1+1 керований вихід АС)
- Максимальна потужність ФЕ-масиву 2 × 5 000 Вт
- Можливість паралельного з’єднання до 6 пристроїв
- Підтримання 1–3-фазної конфігурації (синхрон/асинхрон)
- Інтерфейси: RS-232, USB, RS485, Wi-Fi, Dry-contact
- Розмір (ш × в × г) 440 × 553,6 × 147,4 мм
- Вага 19,5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАТАРЕЯ | Зовнішня 48VDC |
| Вага | 19,5 кг |
| Можливість паралельної роботи | до 6 пристроїв |
| Вхід | 170-280VAC, ~50/60 Гц, Hardwired |
| Вихід | 230VAC ~ 50/60 Гц, чиста синусоїда, Hardwired |
| Інтерфейс | Dry-contact |
| Кількість фаз | от 1 до 3 |
| Макс. струм ЗП | 150 A |
| Максимальна потужність ФЕ масиву | 5000 W |
| Потужність | 8 кВа |
| Окно МРРТ | 90 |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 x 553,6 x 147,4 |
| Тип | Автономний інвертор |
| Колір | білий із чорним |
- Ціна: 49 109 ₴








