
Кавомолка Ardesto WCG-8301 роторна WCG-8301, 200Вт, об'єм зерен-60г, пластик, нерж. сталь, чорний
- Готово до відправки
- Код: ER_WCG-8301
899 ₴
845 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роторна кавомолка з потужністю 200 Вт, знімним контейнером на 60 г, сталевим ножем та можливістю подрібнення горіхів і спецій.
Безпечна конструкція
Якісний помел забезпечує гостре лезо з нержавіючої сталі. Кавомолку також можна використовувати для подрібнення горіхів, спецій та сипучих продуктів. Безпечна робота реалізована за рахунок продуманої конструкції – запуск кавомолки відбувається тільки при натисканні кришки.

Преміальний дизайн
Корпус кавомолки виконаний з міцного матового чорного пластику і вставок з шліфованого металу. Прозора кришка з прогумованим ущільнювачем дозволяє контролювати процес роботи, а знімний сталевий контейнер на 60 г – простий доступ до подрібнених продуктів та легке очищення.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм контейнера для зерен | 60 г |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.83 кг |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 845 ₴







