
Ківш Ardesto AR1916GSS Gemini Gourmet Spoleto, скляна кришка, 1.6 л, нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Код: ER_AR1916GSS
579 ₴
547 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 549 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ківш ARDESTO Gemini Gourmet із нержавіючої сталі об’ємом 1,6 л має скляну кришку з отвором для пари. Завдяки багатошаровому дну тепло утримується та рівномірно розподіляється. На стінки посуду нанесено мірну шкалу – додаткова зручність під час готування. Оснащений зручною ручкою з нержавіючої сталі. Можна готувати на газових, електричних, склокерамічних, галогенних та індукційних плитах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина стінок посуду | 0.4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.72 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Об'єм каструлі | 1.6 |
| Тип | Ківші |
| Колір | Неіржавка сталь |
- Ціна: 547 ₴



