
Каструля Ardesto Gemini Salerno AR1912CS, скляна кришка, 1.2 л, сірі ручки з силіконом, нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Код: ER_AR1912CS
599 ₴
566 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля серії Gemini виготовлена з нержавіючої сталі, а ручки отримали силіконове покриття. Каструля поставляється з термостійкою скляною кришкою з отвором для пари та сумісна з усіма видами плит, включаючи індукційну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр каструлі | 14 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Товщина стінок посуду | 0.5 мм |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| До набору входять | 1 кришка |
| Вага | 0.65 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Об'єм каструлі | 1.2 |
- Ціна: 566 ₴


