
Каструля Ardesto AR0706S BLACK MARS, скляна кришка, 1.1 л, нержавіюча сталь
- Немає в наявності
- Код: ER_AR0706S
699 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструлі серії BLACK MARS виготовлені з нержавіючої сталі 18/10. Вони сумісні з усіма видами плит, включаючи індукційну, а для очищення можна використовувати посудомийну машину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр каструлі | 12 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Товщина стінок посуду | 0.7 мм |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.56 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Об'єм каструлі | 1.1 |
- Ціна: 699 ₴




