
Каструля Ardesto AR4322GB Gemini Liguria, скляна кришка, 2.2 л, нержавіюча сталь
- Немає в наявності
- Код: ER_AR4322GB
799 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля ARDESTO Gemini із нержавіючої сталі об’ємом 2,2 л має дві міцні ручки, що гарантують безпеку під час використання. На стінки нанесено мірну шкалу, яка допоможе бути максимально точним щодо дотримання кількості інгредієнтів. У комплекті є скляна кришка з отвором для пари, аби процес приготування був під контролем. Готувати можна на газових, електричних, склокерамічних, галогенних й індукційних плитах. Можна мити в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Товщина стінок посуду | 0.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.04 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Об'єм каструлі | 2.2 |
| Колір | Неіржавка сталь |
- Ціна: 799 ₴



