
Каструля Ardesto AR1939BC Gemini Gourmet Aosta, скляна кришка, 3.8 л, нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Код: ER_AR1939BC
745 ₴
704 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля ARDESTO Gemini Gourmet об’ємом 3,9 л має бакелітові ручки з Soft-touch-покриттям. У комплектованні – скляна кришка з отвором для пари. Із мірною шкалою, нанесеною на стінки посуду, можна дотримуватися необхідної кількості інгредієнтів. Використовуючи на газових, електричних, склокерамічних, галогенних й індукційних плитах, каструля слугуватиме тривалий час.
Матеріал: нержавіюча сталь Матеріал ручки: нержавіюча сталь Об'єм, л: 3.8 Діаметр, см: 22 Товщина стінок, мм: 0.4 Товщина дна, мм: 2.4 Кришка: скляна з отвором для пари Мірна шкала: так Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні Очищення в посудомийній машині: так Країна виробник: Китай Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр каструлі | 22 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Товщина стінок посуду | 0.4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| До набору входять | 1 кришка |
| Вага | 1.13 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Матеріал сковороди | неіржавка сталь |
| Об'єм каструлі | 3.9 |
| Колір | Неіржавка сталь |
- Ціна: 704 ₴



