
Каструля Ardesto AR1952BC Gemini Gourmet Aosta, скляна кришка, 5 л, нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Код: ER_AR1952BC
869 ₴
821 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля ARDESTO Gemini Gourmet має об’єм 5 л. Із міцними ручками з нержавіючої сталі приготування дарувати задоволення та безпеку. Скляна кришка забезпечує можливість контролю приготування, а отвір призначений для виходу зайвої пари. Сумісність із газовими, електричними, склокерамічними, галогенними й індукційними плитами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Товщина стінок посуду | 0.4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| До набору входять | 1 кришка |
| Вага | 1.35 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Матеріал сковороди | неіржавка сталь |
| Об'єм каструлі | 5 |
| Колір | Неіржавка сталь |
- Ціна: 821 ₴



