
Каструля Ardesto AR4350GB Gemini Liguria, скляна кришка, 5.0 л, нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Код: ER_AR4350GB
1 079 ₴
1 020 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля ARDESTO Gemini із нержавіючої сталі об’ємом 5,0 л має дві міцні ручки, що гарантують безпеку під час використання. На стінки нанесено мірну шкалу, яка допоможе бути максимально точним щодо дотримання кількості інгредієнтів. У комплекті є скляна кришка з отвором для пари, аби процес приготування був під контролем. Готувати можна на газових, електричних, склокерамічних, галогенних й індукційних плитах. Можна мити в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр каструлі | 22 см |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Товщина стінок посуду | 0.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| До набору входять | 1 кришка |
| Вага | 1.74 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Кришка | жароміцне скло/з отвором для пари |
| Об'єм каструлі | 5 |
| Колір | Неіржавка сталь |
- Ціна: 1 020 ₴



