
Каструля Ardesto AR3652G Gemini Trento, скляна кришка, 5.2 л, нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Код: ER_AR3652G
1 379 ₴
1 303 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для зручного приготування різноманітних страв на кухні мають бути каструлі різних розмірів, і без «великої помічниці» аж ніяк не обійтися. Вдалим варіантом є каструля бренда ARDESTO серії Gemini об’ємом 5,2 літри. Виріб виготовлено з нержавіючої сталі, діаметр дна завтовшки 2,5 мм – 24 см. У комплекті також є скляна кришка зі зручним руків’ям та отвором для відведення пари. Каструлю можна використовувати на всіх типах плит, зокрема індукційних і газових. Також вона не потребує особливого догляду, проте не рекомендовано миття в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Товщина стінок посуду | 0.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.05 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Об'єм каструлі | 5.2 |
| Колір | Неіржавка сталь |
- Ціна: 1 303 ₴



