
Ківш Ardesto AR1916GS Gemini Livorno зі зливом, скляна кришка, 1.6 л, нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Код: ER_AR1916GS
739 ₴
698 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ківш ARDESTO Gemini Livorno об’ємом 1,6 л виготовлено з нержавіючої сталі та оснащено ручками з силіконовим покриттям. Є скляна кришка з отвором для пари. На стінки ковша нанесено мірну шкалу. Для зливу води у конструкції ковша передбачений носик та спеціальні отвори в кришці. Ківш можна використовувати на газових, електричних, склокерамічних, галогенних й індукційних плитах. Не рекомендовано мити в посудомийній машині.
Матеріал: нержавіюча сталь Матеріал ручок: нержавіюча сталь з силіконовим покриттям Об'єм, л: 1.6 Діаметр, см: 16 Кришка: скляна з отвором для пари Товщина стінок, мм: 0.5 Товщина дна, мм: 2.9 Мірна шкала: так. Отвір для зливу води: так. Сумісність з плитами: Газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні Очищення в посудомийній машині: не рекомендовано Країна виробник: Китай Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина стінок посуду | 0.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| До набору входять | 1 кришка |
| Вага | 0.79 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Кришка | жароміцне скло/з отвором для пари |
| Об'єм каструлі | 1.6 |
| Тип | Ківші |
| Колір | Неіржавка сталь |
- Ціна: 698 ₴



