
Кухонний ніж для овочів вигнутий Fiskars Functional Form, 6,8 см, нержавіюча сталь
- Немає в наявності
- Код: ER_1057545
491 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 549 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж для коренеплодів з вигнутим лезом Fiskars Functional Form відмінно підходить для чищення круглих коренеплодів.
| Тип | ніж кухонний |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Довжина леза | 6.8 см |
| Особливості | Ергономічна форма рукоятки /SoftGrip |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина леза | 6.8 мм |
| Тип | ніж кухонний |
- Ціна: 491 ₴



