
Кухонний ніж для коренеплодів Fiskars Hard Edge, 11 см, нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Код: ER_1051762
1 015 ₴
991 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довговічна гострота лез для будь-яких завдань на кухні. Ніж для коренеплодів відмінно підходить для чищення і нарізки овочів і фруктів. Міцне лезо з японської нержавіючої сталі, з технологією LZR-EDGE на ріжучій кромці леза, яка забезпечує гостроту ножів в 4 рази довше, в порівнянні з іншими ножами Fiskars. Рукоятка з покриттям Softouch має ергономічний дизайн, тривимірний малюнок забезпечує комфортне захоплення.
| Тип | ніж кухонний |
| Тип леза | штампований |
| Тип кріплення рукоятки | цільне лиття |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | сантопрен |
| Колір рукоятки | чорний |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
| Довжина леза | 10.9 см |
| Особливості | Ергономічна форма рукоятки |
| Конусова заточка ножа |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Склад набору | |
| Ніж для чищення овочів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина леза | 10.9 мм |
| Матеріал ручки | Сантопрен |
| Тип | ніж кухонний |
- Ціна: 991 ₴
