
Кухонний ніж кухарський великий Fiskars Functional Form, 19,9 см, нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Код: ER_1057534
1 078 ₴
1 036 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий кухарський ніж Fiskars Functional Form розроблений для легкої щоденної роботи і простий у догляді. Дуже добре підходить для нарізки м'яса, овочів, зелені.
| Тип | кухарський ніж |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Довжина леза | 19.9 см |
| Особливості | Ергономічна форма рукоятки /SoftGrip |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Тип | Ніж кухарський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина леза | 19.9 мм |
- Ціна: 1 036 ₴








