
Кухонний ніж Nakiri Fiskars Functional Form, 15,8 см, нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Код: ER_1057537
1 078 ₴
1 036 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж Накірі Fiskars Functional Form - ніж загального призначення в азіатському стилі з широким лезом розроблений для легкої щоденної роботи і простий у догляді.
| Тип | ніж кухонний |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь /HRC 52 |
| Довжина леза | 15.8 см |
| Особливості | Ергономічна форма рукоятки |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Склад набору | |
| Ніж універсальний | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина леза | 15.8 мм |
| Тип | ніж кухонний |
- Ціна: 1 036 ₴




