
Кухонний ніж філейний Fiskars Functional Form, 21.6 см, нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Код: ER_1057540
1 078 ₴
1 036 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж філейний Fiskars Functional Form, 22 см. Матеріал леза - японська нержавіюча сталь.
| Тип | ніж кухонний |
| Тип кріплення рукоятки | цільне лиття |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь /1.7 мм |
| Матеріал рукоятки | сантопрен |
| Довжина леза | 22 см |
| Особливості | Ергономічна форма рукоятки |
| Конусова заточка ножа |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина леза | 22 мм |
| Матеріал ручки | Сантопрен |
| Тип | ніж кухонний |
- Ціна: 1 036 ₴






