
Кухонний ніж для хліба Fiskars Edge, 23,4 см, нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Код: ER_1003093
1 819 ₴
1 749 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж для хліба Fiskars Edge, 23 см. Матеріал леза - японська нержавіюча сталь.
| Тип | ніж кухонний |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь /2.3 мм |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Довжина леза | 23 см |
| Особливості | Антипригарне покриття на лезі ножа |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Тип | Ніж для хліба |
| Склад набору | |
| Ніж для хліба | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина леза | 23 мм |
- Ціна: 1 749 ₴




