
Щит зовнішній розподільний ETI, ECT 4 PT (4 модулі, прозорі дверцята)
- Немає в наявності
- Код: ER_1100140
546 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 549 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щит ETI зовнішній розподільний 1100140 ECT 4 PT (4мод.проз.дверцята).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Розрахункова кількість модулів | 4 |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип обладнання | Щит |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.49 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Особливості | розміри/Висота 235 мм Ширина 143 мм Глибина 98 мм |
- Ціна: 546 ₴
