
Gorenje BM1600WG
- Немає в наявності
- Код: ER_BM1600WG
5 310 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепер випікати хліб для всієї родини набагато простіше, коли можна вибрати XXL розмір буханця вагою до 1600 грамів. Радуйте рідних ароматною випічкою щодня. Виберіть необхідний ступінь підрум'янювання і насолоджуйтесь свіжоспеченим хлібом з хрусткою скоринкою. Після закінчення програми хлібопіч підтримуватиме тепло ще протягом однієї години. Покладіть усі інгредієнти в хлібопіч, виберіть програму та насолоджуйтесь свіжим хлібом, коли захочеться.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Стан | Новий |
| Форма випічки | буханець |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Да |
| Вага | 7,2 кг |
| Вибір розміру хліба | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 30,7х41х26,8 |
| Додатково | вибір кольору скоринки |
| Захист від перепадів напруги в мережі | 10 хв |
| Кількість програм | 16 |
| Комплектація | крючок |
| Максимальна вага випічки | 1,2 кг |
| Мінімальна вага випічки | 1125 г |
| Потужність | 850 Вт |
| Приготування кондитерських виробів | варення/джем |
| Програми приготування тіста | домашня випічка |
| Програми приготування хліба | без глютену |
| Оглядове вікно | Да |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 5 310 ₴



