
Перехідник Rehau Rautitan RX+, 32-1", внутр. різьба, бронза
- Готово до відправки
- Код: ER_456333001
830 ₴
599 ₴
-28%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перехідники Rehau Rautitan служать для монтажу систем опалення та водопостачання. Перехідники виготовляються з бронзи, що забезпечує їм міцність і довговічність.
Перехідники Rehau Rautitan служать для монтажу систем опалення та водопостачання. Перехідники виготовляються з бронзи, що забезпечує їм міцність і довговічність.
- Матеріал: бронза
- Призначення: для труб із зшитого поліетилену
- З'єднання: з переходом на різьбу
- Різьба: 1" внутрішня
- Діаметр для труби: 32 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rehau |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.19 кг |
| Гарантійний термін | 1 років |
| Діаметр різьблення вхідного отвору | 1" |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бронза |
| Тип | Перехідник |
- Ціна: 599 ₴
