
Fiskars Тертка 4-х стороння Essential, нерж. сталь
- Готово до відправки
- Код: ER_1023798
588 ₴
565 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Терка чотиристороння Fiskars Essential (1023798) є відмінним інструментом для будь-якого кулінара. Вона дозволяє шинкувати продукти, значно допомагаючи в готуванні найрізноманітніших страв. Головною особливістю всього кухонного інвентарю від Fiskars завжди була його універсальність і висока надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Терка-піраміда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 79 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Ширина | 103 мм |
- Ціна: 565 ₴




