
Сковорода глибока Ardesto AR1926GDS Gemini Gourmet Apulia 26 см, сірий, алюміній
- Готово до відправки
- Код: ER_AR1926GDS
819 ₴
774 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виготовлена з кованого алюмінію, сковорідка має діаметр 26 см. За висоти 7 см товщина стінок становить 2,6/4 мм, а дна – 2,6 мм. Зсередини сковорода має тришарове протипригарне покриття PFLUON, конструкцією передбачено бакелітове soft-touch-руків’я. Модель Gemini Gourmet Apulia вирізняється широкою сумісністю з різними видами плит: газові, галогенні, склокерамічні, індукційні, електричні. Виріб не рекомендовано мити в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Висота стінок | 7 см |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.6 мм |
| Товщина стінки | 2.6 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості сковороди | Ручки із системою soft touch |
| гарантія, міс | 1 |
- Ціна: 774 ₴





