
Сковорода ВОК Ardesto AR1928WF Gemini Gourmet Anzio 28 см, алюміній
- Готово до відправки
- Код: ER_AR1928WF
889 ₴
840 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода WOK серії Gemini Gourmet Anzio виготовлена з кованого алюмінію у чорному кольорі. У серії посуду Gemini Gourmet використовується мармурове антипригарне покриття. Ручка виготовлена з бакеліта з Soft-touch покриттям. Сковорода сумісна з усіма видами плит, включаючи індукційну. Матеріал: кований алюміній Матеріал ручки: бакеліт із Soft-touch покриттям Колір: чорний Антипригарне покриття: PFLUON, мармурове, 2 шари Діаметр , см: 28 ДІаметр дна: 17,3 см. Товщина стінок, мм: 3.6 Висота стінок, см: 8.1 Товщина дна, мм: 3.8 Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні Очищення в посудомийній машині: ні Країна виробник: Китай Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Висота стінок | 8.5 см |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода Вок (Wok) |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.8 мм |
| Товщина стінки | 2.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості сковороди | Ручки із системою soft touch |
| гарантія, міс | 1 |
- Ціна: 840 ₴



