
Сковорода Ardesto AR1924GMA Gemini Marmo 24 см, cірий, алюміній
- Готово до відправки
- Код: ER_AR1924GMA
919 ₴
868 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для виробництва ARDESTO Gemini Marmo використано кований алюміній. Діаметр моделі становить 24 см. Зсередини поверхня сковороди вкрита протипригарним покриттям Xylan Plus, конструкцією передбачено soft-touch-руків’я. За висоти 4,7 см товщина бічних стінок складає 3/4 мм, а дна – 3 мм. Модель не рекомендовано мити в посудомийній машині. Сумісна з різними видами плит, а саме: електричними, склокерамічними, газовими, індукційними й галогенними.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Антипригарне покриття | XYLAN+ |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 4.7 см |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 3 мм |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості сковороди | Ручки із системою soft touch |
| гарантія, міс | 1 |
- Ціна: 868 ₴







