
Кошик на кермо велосипеда CK-006S, зі стійкою, сталевий, сріблястий
- Готово до відправки
- Код: VT_BSK-064
387 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик на кермо велосипеда CK-006S, зі стійкою, сталевий, сріблястий — навісний кошик для встановлення на кермо велосипеда, призначений для розміщення та перевезення дрібних вантажів.
Основні характеристики:
- Тип: кошик на кермо велосипеда
- Модель: CK-006S
- Комплектація: зі стійкою
- Матеріал: сталевий
- Колір: сріблястий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 37 см |
| Кріплення кошика | На кермо |
| Матеріал багажника | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Кошик |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кошика | 185 мм |
| Наявність стійок | Зі стійкою |
| Розмір/ Діаметр колеса | 24-28" |
- Ціна: 387 ₴
