
Кошик на кермо велосипеда CK-010X, швидкознімний, сталевий, чорний
- Готово до відправки
- Код: VT_BSK-066
440 ₴
425 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик на кермо велосипеда CK-010X, швидкознімний, сталевий, чорний — навісний передній кошик для кріплення на кермо велосипеда, призначений для розміщення та перевезення невеликих предметів.
Основні характеристики:
- Тип: кошик на кермо велосипеда
- Модель: CK-010X
- Кріплення: швидкознімне
- Матеріал: сталь
- Колір: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 35 см |
| Кріплення кошика | На кермо |
| Матеріал багажника | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Кошик |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кошика | 260 мм |
| Наявність стійок | Без стійки |
| Розмір/ Діаметр колеса | 24-28" |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 425 ₴

