
Гірський велосипед Formula Blackwood 26", рама 13", біло-рожевий
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FR-26-802
10 900 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Formula Blackwood 26", рама 13", біло-рожевий — велосипед для їзди по пересіченій місцевості, призначений для пересування ґрунтовими, міськими та змішаними дорогами.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Blackwood
- Діаметр коліс: 26"
- Розмір рами: 13"
- Колір: біло-рожевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 15.46 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 13" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Біло-рожевий |
- Ціна: 10 900 ₴






