
Гірський велосипед Formula F-1 26", рама 13", сріблясто-чорний
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FR-26-817
12 420 ₴
11 729 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Formula F-1 26", рама 13", сріблясто-чорний — велосипед із гірською геометрією, призначений для пересування пересіченою місцевістю та нерівними дорогами.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: F-1
- Діаметр коліс: 26"
- Розмір рами: 13"
- Колір: сріблясто-чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 14.55 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 13" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 135-160 |
| Колір | сріблясто-чорний |
- Ціна: 11 729 ₴






