
Гірський велосипед Optima Bandit 26", рама 13", чорно-зелений
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-OP-26-163
8 210 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Optima Bandit 26", рама 13", чорно-зелений — велосипед для їзди по пересіченій місцевості з колесами діаметром 26 дюймів і рамою розміру 13 дюймів.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Optima
- Модель: Bandit
- Діаметр коліс: 26"
- Розмір рами: 13"
- Колір: чорно-зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Вага | 13.93 кг |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 13" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 8 210 ₴






