
Гірський велосипед Space Mercury 26", рама 13", чорно-білий
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-SP-26-083
7 940 ₴
7 499 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Space Mercury 26", рама 13", чорно-білий — велосипед для їзди по пересіченій місцевості з колесами діаметром 26 дюймів і рамою розміром 13 дюймів.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Space
- Модель: Mercury
- Діаметр коліс: 26"
- Розмір рами: 13"
- Колір: чорно-білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 15.1 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 13" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 7 499 ₴






