
Гірський велосипед Formula Alpina 27.5", рама 16", біло-рожевий
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FR-27.5-292
11 310 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Formula Alpina 27.5", рама 16", біло-рожевий — велосипед для їзди по пересіченій місцевості з колесами діаметром 27,5 дюйма та рамою розміром 16 дюймів.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Alpina
- Діаметр коліс: 27.5"
- Розмір рами: 16"
- Колір: біло-рожевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 16.7 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 16" |
| Зріст велосипедиста | 150-170 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 11 310 ₴






